Останні новини

Баскетбол: одесити вирвали перемогу в “Миколаєва” в кінцівці матчу

Одесити перемогли "Миколаїв" в двох з чотирьох матчах поточного сезону.

Баскетбольний клуб “Одеса” з різницею у всього два бали - 90:88 переміг “Миколаїв” на його майданчику. Героями поєдинку стали Терік Бріджман, який набрав 20 очок та 9 підбирань, а також Ділейні Блейлок, який подарував одеситам перемогу дальнім влучанням.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ФБУ.

Для одеситів матч проти “Миколаєва” ускладнювався тим, що головний тренер Олег Юшкін захворів і замість нього командою керував його асистент Олександр Ворона. Не дивлячись на це команда виглядала дуже гідно і створила багато проблем господарям майданчика. Особливо команді вдавалися дальні кидки, які вони реалізували з надзвичайними відсотками. “Миколаїв” відповідав активністю своїх лідерів Едріана та Колтера і не відставали від гостей, які припускалися багатьох втрат.

У другій половині одесити стали грати у більш швидкісну і агресивну гру і до заключної чверті вийшли на 8 очок вперед. Миколаївцям вдалося за три хвилини до кінця зрівняти рахунок. Здавалося, після влучного кидка найрезультативнішого в господарів Колтера за 37 секунд до сирени миколаєвці вже не впустять перемогу. Однак у гостей одразу дальнім влучанням відповів Блейлок. Закріпив перевагу Клим Артамонов, який відзначився з лінії штрафних.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!