Останні новини

Багатоповерхівка замість спортивного клубу: в Одесі дзюдоїсти чергують біля будівлі через загрозу знищення

У приміщенні вже вимкнули воду та світло.

Одеський спортивний клуб дзюдо “Європа”, розташований у спортивному залі Харчової академії, намагаються закрити. Це пов’язано із знесенням гуртожитків закладу для будівництво трьох багатоповерхівок.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Youtube-канал президента клубу дзюдо Костянтина Цховребашвілі.

Читайте також: П'ятий апеляційний суд погодився вимкнути світло трьом будинкам - ДСНС домагалася семи 

дзюдо.jpg

Фото: Констянтин Цховребашвілі

За словами Цховребашвілі, забудовник “Будова” отримав дозвіл на зведення трьох 24-поверхових житлових будинків на місці гуртожитків Харчової академії. Студентів навчального закладу заздалегідь виселили з поясненням, що споруда на придатна до життя. Проте спортивний клуб продовжив свою роботу.

дзюдо3.jpg

Фото: Констянтин Цховребашвілі

Учасники секції зробили у будівлі ремонт, щоб вони могли комфортно займатись спортом й проводити змагання. Тож їм немає куди йти у випадку виселення - міська рада та керівництво академії не запропонували їм альтернативу. Наразі дзюдоїстам вже вимкнули постачання комунальних послуг - вони займаються без світла і води.

дзюдо1.jpg

Фото: Констянтин Цховребашвілі

Президент клубу дзюдо додає, що щоб перешкодити знесенню будівлі довелося встановити чергування, тому що, як тільки будівлю залишають, то техніка відразу ж починає його ламати. 

дзюдо2.jpg

Фото: Констянтин ЦховребашвіліНагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
22.04