Останні новини

Автограф-сесії та море книг: в Одесі продовжується виставка-форум

Вона триватиме 22 та 23 травня.

В Одеській національній науковій бібліотеці продовжує роботу ХХІІ Всеукраїнська виставка-форум "Українська книга на Одещині". Вона триватиме впродовж вихідних, 22 та 23 травня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Одеську націонаьну наукову бібліотеку.

Читайте також: Українська кухня і вино - в Одесі представили новий напрямок розвитку туризму

Море книг, безліч презентацій та автограф-сесій з письменниками, поетами, науковцями: Ірен Роздобудько, Олександром Афоніним, Миколою Сенченком, Володимиром Рутківським Олексою Різниківим, Станіславом Стриженюком, Вікторією Коритнянською, Валерієм Пузіком, Людмилою Вовк, Вірою Валлє, Ігорем Стамболом, Олександром Прігаріним та ін.

А ще, 22 травня вас очікує мистецький ярмарок, який вже став традиційною подією під час роботи форуму. Будуть представлені вироби, виконані в різних техніках декоративно-прикладного мистецтва та цікаві майстер-класи для дітей і дорослих, а саме:

  • з петриківського розпису. Проводить майстер народного мистецтва, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького Лілія Ліптушенко;
  • з виготовлення брелока "Ангелик". Проводить майстер народного мистецтва, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького Тетяна Аргатюк.

Захід проходить за адресою - Пастера, 13. Вхід на виставку-форум вільний.

Нагадаємо:  

  • На міжнародному проєкті "Odessa Wine Week" вперше в Україні реалізується концепт "Повітряна дегустація". Він передбачає авіаподорож в історію українського виноробства і феномену одеської кухні.
  • Одеська обласна адміністрація оголосила тендер на реставрацію Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. Василя Василька. 17 травня відбудеться тендер з вибору підрядника робіт. Первісна вартість робіт 24,6 мільйона гривень.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.06