Останні новини

Автівки, ділянки та іноземна валюта: що задекларували голови міських департаментів Одеси

Директор департаменту транспорту задекларував понад 1 мільйона гривень прибутків.

Голови міських департаментів подали декларації, в яких вказали свої прибутки за 2020 рік. Однак, очільник відділу аналітики та контролю Макогонюк Микола, не дивлячись на літеру закон не став цього разу подавати документи. 

Що належить головам міським чиновникам розбирався Odesa Live

Читайте також: Що таке декларації та як “хитрують” з ними в Одесі?

Директор департаменту транспорту Сергій Тетюхін разом з дружиною задекларували в 2020 році понад 1 мільйона гривень прибутку, з яких 357 тисяч - це заробітна плата на посаді. Також родина має грошові активи у розмірі 39 тисяч гривень та 24 тисячі доларів. 

У декларації чиновника можна знайти:

  • Автомобіль Citroën C1 2012 року випуску за 110 тисяч гривень;
  • Автомобіль Mitsubishi 2012 року випуску за 138 тисяч гривень;
  • Мотоцикл Honda 2015 року випуску за 73 тисячі гривень;
  • Дві земельні ділянки (860 і 20 квадратних метрів);

Голова департаменту аналітики та контролю Макогонюк Микола, не дивлячись на закон, який зобов’язує його подавати декларацію, у 2021 році вирішив цього не робити. Тому про його доходи нам довелося дізнаватися з декларації його дружини Ольги, яка, до речі, виконує обов’язки генерального директора КП “Міжнародний аеропорт”.

Макогонюк заробив на основному місці роботи майже 400 тисяч гривень за рік, дружина трохи менше - 350 тисяч. У сумі за 2020 рік голова департаменту аналітики та контролю отримав 628 тисяч гривень прибутку, а також взяв кредит на суму 274 тисячі під заставу авто. Також у грошових активах чиновника є 120 тисяч доларів. 

За декларацією, родині Макогонюків належить:

  • Приміщення в Авангарді та Затоці;
  • Mitsubishi Outlander 2019 року випуску за 550 тисяч гривень.

Більше інформації про прибутки очільників міських департаментів ви можете знайти у відео. 

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
22.04