Останні новини

Австрія планує посилити карантинні обмеження

З 16 листопада уряд Австрії планує посилити карантинні обмеження. В цій країні 12 листопада був зафіксований найвищий рівень нових випадків коронавірусу за добу - 9568 осіб. Влада вважає, що введених 3 листопада карантинних заходів недостатньо.

Про це повідомляє The Local.

Нік Поппер з Міністерства охорони здоров'я сказав, що уряд розчарований недостатнім впливом цих заходів.

"Ефект від заходів набагато менше, ніж очікувалося. Люди недостатньо скоротили свої контакти у вільний час. Тепер вони замість готелів збираються у торгових центрах", - сказав він.

Рішення очікується в п'ятницю ввечері або в суботу, але поки уряд не розкриває нові заходи.

За даними австрійських ЗМІ, магазини, за винятком продуктових, і підприємства сфери послуг, такі як перукарні, швидше за все, закриються.

На даний момент більшості типів магазинів дозволено продовжувати роботу.

Школи також можуть бути змушені повернутися до дистанційного навчання або змінити розклад роботи, щоб мінімізувати ризик зараження.

Деякі федеральні землі вже ввели заборони або обмеження на відвідування будинків престарілих і лікарень, і цей захід може бути затверджений по всій країні.

Нагадаємо, у березні цього року Україна зіткнулася з коронавірусом, який тримав в страху весь світ. І якщо спочатку українці панікували, а уряд запровадив жорсткий карантин, то на сьогоднішній день створюється враження, ніби ніякої пандемії немає: Україна живе майже так само, як і рік тому, не дивлячись на зростання кількості хворих.

Вийти в ефір
05.12