Останні новини

Арсен Мірзоян, кінохіти та вистави: куди сходити в Одесі протягом тижня

Вихідні вже позаду, але про відпочинок варто не забувати і впродовж робочого тижня, адже всім нам він потрібен час від часу. І для цього підходять концерти, вистави та інші події в Одесі, про які ми розповідаємо в цьому матеріалі.

Афіша Одеси на 9-13 листопада:

  • "Особливо одружений таксист"

Головний герой цієї комедії - таксист-авантюрист Джон Сміт. Справа в тому, що він одразу одружений на двох жінках. З однією Джон побрався в мерії, з іншою вінчався у церкві. Його обраниці могли б ніколи не дізнатися про існування одна одної. Але одного разу герой потрапляє в лікарню, що призводить до самих непередбачуваних наслідків.

Коли: 9 листопада, 19:00.

Де: Театр Музкомедії (вул. Пантелеймонівська, 3).

Скільки коштує: від 100 гривень.

спектакль Особо Женатый Таксист в Одессе

Фото - Facebook

  • Золоті шлягери Юрія Антонова

Легендарні хіти Антонова досі знають і люблять тисячі людей. Серед них - "Дах будинку твого", "Білий теплохід", "Море, море", "Дзеркало" та багато інших. І виконають їх у прийдешній вівторок музиканти з ВІА "Мрія" у супроводі чудового естрадно-симфонічного оркестру під керуванням Ігоря Знатокова.

Коли: 10 листопада, 19:00.

Де: Російський театр (вул. Грецька, 48).

Скільки коштує: від 250 гривень.

Фото - Facebook

  • "Дикун Forever або про що мовчать чоловіки"

Всесвітньо відома вистава, яка стала справжнім хітом. Головний герой - чоловік (цього разу його грає Борис Барський), який намагається відповісти на питання, які його хвилюють. В своєму монолозі він затримує багато тем, тому одночасно цей виступ схожий і на стендап-комедію, і на сеанс психотерапії.

Коли: 11 листопада, 19:00.

Де: Будинок клоунів (вул. Ольгіївська, 23).

Скільки коштує: від 240 гривень.

спектакль Дикарь Forever или о чем молчат мужчины в Одессе

Фото - Facebook

  • Музичні хіти світового кіно

Великий концерт, на якому наживо прозвучать відомі хіти з улюблених та популярних фільмів. Зокрема, гості зможуть насолодитися саундтреками з "Піратів Карибського моря", "Зоряних Війн", "Інтерстеллару" та багатьох інших стрічок. 

Коли: 12 листопада, 18:30.

Де: Одеський театр Опери та Балету (пров. Чайковського, 1).

Скільки коштує: від 40 гривень.

Концерт Музичні хіти світового кіно в Одессе

Фото - Facebook

  • "Політ в ритмі танго"

Музично-пластична вистава про людей, які чекають в аеропорту рейсів в інші країни, або чекають на повернення близьких людей. Обставини, через які люди тут опинилися, можуть бути різними. Але всі почуття і емоції герої постановки висловлюють завдяки танцю.

Коли: 13 листопада, 19:00.

Де: Український театр (вул. Пастера, 15).

Скільки коштує: від 40 гривень.

спектакль Полет в ритме танго (Украинский театр) в Одессе

Фото - Facebook

  • Арсен Мірзоян - "Мій Висоцький"

Неймовірно харизматичний та талановитий Арсен Мірзоян в суботу виступить в Одесі з власними піснями, але напередодні влаштує виступ під назвою "Мій Висоцький". На ньому він заспіває полум'яні шедеври легендарного Володимира Семеновича, з яким у нього дуже схожі голоси. І це допоможе відчути кожний нерв і емоцію, якими пронизані твори барда.

Коли: 13 листопада, 21:00.

Де: концерт-хол "Сади Перемоги" (пл. 10 квітня).

Скільки коштує: від 400 гривень.

Концерт Арсен Мирзоян. «Мой Высоцкий» в Одессе

Фото - Facebook

Раніше ми розповідали про нові фільми, які вже можна подивитися на стрімінгових платформах. Серед них - новий "Губка Боб" українською та продовження провокаційного "Бората".

Вийти в ефір
04.12