Останні новини

Антимонопольний комітет підтвердив, що стягнення подвійної платні за перевалку вантажів в Одеському порту незаконне

Одеське обласне відділення Антимонопольного комітету України ще 21 травня 2019 року прийняло рішення відносно Одеської філії ДП “АМПУ” за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку надання комплексу послуг з організації вантажопереробки вантажів на рейді Одеського порту та/або “борт-борт” біля причалів порту. Але  АМПУ вирішило звернутися до Антімонопольного комітету України у Київ. Після того як пройшло більше року, антимонопольщики підтвердили законність рішення територіальної філії

Про це повідомляє офіційна сторінка у Facebook Південного міжобласного територіального відділення АМКУ. 

“Одеською філією ДП "АМПУ" у липні 2019 року направлено заяву до Антимонопольного комітету України про перевірку Рішення. За результатами перевірки встановлено, що адміністративною колегією Відділення правильно визначені товарні, територіальні межі ринку, наявність бар’єрів вступу на ринок та інші обставини, необхідні для доведення монопольного (домінуючого) становища суб’єкта господарювання на відповідному ринку, висновки у Рішенні відповідають обставинам справи, норми матеріального та процесуального права застосовані правильно”, - зазначено у повідомленні. 

Отже, підстави, передбачені частиною 1 статті 59 Закону України "Про захист економічної конкуренції", для зміни, скасування чи визнання недійсним рішення відсутні.

Нагадаємо, голова виборчої комісії, з метою привласнення, виділених з бюджету на забезпечення виборчого процесу, виплатила чотирнадцяти членам окружної виборчої комісії,  десяти залученим працівникам та собі особисто, одноразову грошову винагороду у завищеному розмірі. Такими діями жінка спричинила збитки державному бюджету України у розмірі майже 800 тис гривень.

Вийти в ефір