Останні новини

Alyona Alyona стала першою українською номінанткою на нову премію від ЄС: де проголосувати

Відома реперка Alyona Alyona стала першою українською виконавицею, яка потрапила у шорт-лист нової премії ЄС у сфері сучасної музики Music Moves Europe Talent Awards 2021. Вона має можливість позмагатися з 16 найкращими молодими артистами зі всієї Європи, виступити на фестивалі ESNS та отримати 10 000 євро на розвиток своєї кар’єри.

Про це повідомляє офіційний сайт премії Music Moves Europe Talent Awards 2021.

На наступному етапі журі відбере 8 переможців в кожної з номінацій: Pop, Rock, Singer-songwriter, R&B, Hip Hop, Loud, Alternative and Electronic. За перемогу в них передбачений приз у розмірі 10 000 євро. 

Кожен з учасників може отримати винагороду глядацьких симпатій за яку передбачено 5000 євро. Для того щоб підтримати Alyona Alyona достатньо перейти за посиланням.

Фінал конкурсу відбудеться на фестивалі ESNS (Eurosonic Noorderslag) де пройдуть виступи номінантів та церемонія нагородження. Фестиваль буде проходити з 13 по 16 січня у Гронінгені (Нідерланди). 

Music Moves Europe Talent Awards — це нова премія Європейського Союзу для підтримки сучасної та популярної музики. Вона відзначає нових виконавців, які представляють європейське звучання сьогодні та завтра. Премія реалізується Eurosonic Noorderslag (ESNS) у партнерстві з фестивалем Reeperbahn та за підтримки програми ЄС “Креативна Європа”.

Нагадаємо, одеський скульптор Михайло Рева був нагороджений Почесним знаком Одеського міського голови імені Г.Г. Маразлі III ступеня. Це відбулося під час відкриття витавки “Одкровення”.

Вийти в ефір