Останні новини

“Акустичне насильство”: в Україні можуть заборонити музику у громадському транспорті

Йдеться про заборону програвання в рейсових автобусах музики, фільмів, а також інших звукових сигналів, за винятком інформації про поїздку.

До Верховної Ради внесли законопроєкт, який забороняє "акустичне насильство" в салонах громадського транспорту. Йдеться про заборону програвання в рейсових автобусах музики, фільмів, а також інших звукових сигналів, за винятком інформації про поїздку.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на сайт Уряду

За проєктом закону, в таксі або під час нерегулярних автобусних перевезень трансляція звуку допускається за згодою всіх пасажирів.

"Особливо гострою ця проблема є на автомобільному пасажирському транспорті всіх видів. Пасажири змушені протягом поїздки, іноді багатогодинний, слухати нав'язливі звуки, які вони не замовляли. Така ситуація є неприпустимою і порушує природне право людей на власне приватний простір і тишу", - йдеться в повідомленні парламенту.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok