Останні новини

Акція протесту під Одеською мерією: підприємці виступають проти нових законів

Сьогодні, 7 вересня, під будівлею Одеської мерії близько сотні людей виступають проти нових законів про ФОП, які, на їхню думку, душать малий бізнес.

Про це повідомляє Оперштаб Odesa Live.

Підприємці протестують проти великих необґрунтованих податків та надто антикарантинних заходів, що ушкоджує їх роботі . Організатором акції стала всеукраїнська професійна асоціація підприємців. Бізнесмени вже не раз приходили до облдержадміністрації, де їх думки почули. Під мерією вони зібралися, щоб передати своє звернення депутатам міської ради. Підприємці сподіваються, що депутатський корпус на найближчій сесії прийме заяву в їх підтримку, а вже 15 вересня вони поїдуть до столиці.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/BI83dT31rFQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, громадяни України можуть змінити свою виборчу адресу, аби голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання, а не реєстрації. Зробити це буде можливо до 9 вересня включно.

Вийти в ефір