Останні новини

Аккерман готується до участі у конкурсі Українського культурного фонду ”Мала культурна столиця 2022”

Переможець конкурсу отримає грант від 5 до 10 млн грн.

Білгород-Дністровський готується до участі у конкурсному відборі проєктів Українського культурного фонду “Мала культурна столиця 2022”. Це один з трьох почесних річних статусів Програми “Культурні столиці України”, який може бути присвоєний територіальній громаді з населенням менш як 100 тис. осіб та зі спроможністю реалізувати річну програму культурно-мистецьких проєктів.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Білгород-Дністровську міську раду.

Читайте також: Найдовший у світі хмарочос "переодягнувся" у кольори українського прапору: ФотоКультурний Фонд України.jpg

Фото: Український культурний фонд

Міський голова Віталій Граждан розпорядився створити робочу групу, яка займеться підготовкою відповідного проєкту. Перше засідання робочої групи, до складу якої увійшли секретар міської ради, представники Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста, відділу культури, фінуправління, управління освіти, КП “Аккермантурінвест” та “Фортеця”, громадськості та депутатського корпусу, відбулося 15 лютого.Аккерман.jpg

Фото: Український культурний фонд

“Важливо, що статус культурної столиці – це назавжди. Якщо місто одного разу перемогло у конкурсі, то воно назавжди залишиться з цим статусом відповідного року. Це річ, яка ввійде в історію. Наприклад, малою культурною столицею 2021 року визнано місто Славутич”, - зазначив секретар міської ради Олександр Скалозуб.

Аккерман 1.jpg

Фото: Український культурний фонд

Подача заявок до конкурсу завершується 30 березня поточного року. Учасники робочої групи обговорили заходи, які слід включити до проєкту для участі у відборі “Мала культурна столиця 2022”.

Нагадаємо: 

  • Під час робочої поїздки у Донецьку область Президент України Володимир Зеленський відвідав передову в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Глава держави ознайомився з оперативною ситуацією за кількасот метрів від лінії зіткнення та поспілкувався з військовослужбовцями.
  • Україна домовилася про закупівлі вакцини у чотирьох виробників – Pfizer, AstraZeneca, Sinovac та Novavax. Для того, аби переконати тих українців, які досі не готові пройти вакцинацію проти COVID-19, президент планує зробити щеплення разом з українськими військовими.

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok