Останні новини

Академія наук України прогнозує зниження смертності від COVID-19 найближчим часом

Такі прогнози розвитку пандемії на 20 квітня — 4 травня роблять у НАН України.

Високі показники смертності від COVID-19 в Україні перебувають на завершальній фазі плато. Найближчими днями очікується зниження летальних випадків викликаних COVID-19.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу НАН України.

Читайте також: COVID-19 майже у 6 тисяч дітей - ситуація з ГРВІ в Одеській області стабільна

Протягом останнього тижня спостерігають упевнене загасання кількості нових виявлених випадків. Водночас науковці зазначають, що кількість нових випадків суттєво перевищує кількість позитивних ПЛР-тестів. Це вказує на збільшення затримок оприлюднення даних, а також на можливе збільшення частки результатів тестів на антиген серед офіційно підтверджених випадків.

Але вчені наголошують, що синхронно зі зниженням показників захворюваності знизилась також інтенсивність тестування. Кількість проведених за останній тиждень ПЛР-тестів, що є ключовим у виявленні випадків хвороби, впала на 12%

Кількість виявлених випадків за тиждень зменшилась на 14% після зниження на 2% тижнем раніше. Кількість госпіталізацій також знизилася на понад 10%. Кількість летальних випадків скоротилася менш ніж на 5%.

За офіційною статистикою, станом на 20 квітня середня кількість людей, які одужують, зросла і становила в середньому 9 931 на день. Середня за тиждень кількість нових інфікованих становить 12 743 нових випадки на день. Середня за тиждень кількість нових летальних випадків — 373 на добу.

Нагадаємо: 

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
10.05