Останні новини

Адміністративні порушення: за тиждень довкіллю України завдали збитків на майже 57 млн гривень

Державна екоінспекція буде залучати поліцію у разі недопуску на підприємства для перевірки.

У період з 19 по 25 березня територіальні органи Держекоінспекції оголосили претензій та позовів щодо відшкодування збитків на суму 56 мільйонів 816 тисяч гривень. У цей період було проведено 906 перевірок та складено 911 протоколів про адміністративні порушення.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу Державної екологічної інспекції.

Читайте також: Лютеранський собор Богородиці у Лиманському з пам'ятника архітектури перетворився у “безхазяйну нерухомість"

Еко.jpg

Фото: Investory News

Найбільшої шкоди довкіллю протягом тижня завдали через перевищення лімітів на вилов водних живих ресурсів в НПП "Нижньодніпровський". Збитки від порушення склали 56,7 мільйона гривень. Інспекція готує матеріали для передачі до прокуратури Херсонської області

Ще 43,3 мільйона гривень збитків виникли, оскільки КП "Міськводоканал" Сумської міської ради самовільно користувалося надрами.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok

Вийти в ефір
21.04