Останні новини

А може басейн? В Одесі на території спорткомплексу "Динамо" планують збудувати споруду за 19 мільйонів

У новій будівлі буде проведено опалення

В Одесі буде розпочато будівництво на території спортивного комплексу “Динамо” на Французькому бульварі. Так, там планують побудувати ще одну споруду площею 415 квадратних метрів за 19 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на електронний сайт Prozorro.

Читайте також: Президента київського "Динамо" Ігоря Суркіса оштрафували на 50 тисяч гривень - УАФ

стадіон.jpg

Фото: Думська

У середу, 28 квітня, на сайті Prozorro виклали тендер, згідно з яким в Одесі планують побудувати ще один корпус біля спорткомплексу “Динамо”. Згідно із документом,будівля буде площею 415 квадратних метрів й передбачена обробка та монтає системи опалення. Крім цього, на ділянці встановлять підземну цистерну об’ємом до 180 кубометрів, ймовірно, для басейну.На ремонтні роботи буде виділено 19 мільйонів 107 тисяч гривень. 

Зазначимо, що спортивних комплекс на Французькому бульварі має статус олімпійської підготовки. Ще у 2019 році “Динамо” повнісю відреставрували напереддодні його 95-річчя.

тендер

Фото: Prozorro

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
06.05