Останні новини

"Завис" на годину у повітрі: в Одесі через сильний туман не міг приземлитися літак

В Одеському міжнародному аеропорту через сильний туман затрималося приземлення літака "Турецьких авіаліній". Борт прилетів рейсом із Стамбулу.

Про таке повідомили Знають всі.

Літак Airbus A320 прилетів за розкладом о 09:40, однак "завис" над Затокою на висоті 6700 метрів. Причина - видимість в зоні посадки була не більше 300 метрів, вертикальна видимість - 30 метрів. "Простоявши" в зоні очікування більше години, літак авіакомпанії Turkish Airlinеs, на щастя, здійснив посадку о 10:48.

літак.jpg

samolet_2-900x540.jpgфото: znavsi.info

Нагадаємо,

  • в міжнародний аеропорт “Одеса” завітав літак-акула АН-26. Свою ліврею у вигляді акули та всесвітню популярність він отримав після зйомок у голлівудському блокбастері “Нестримні-3”. Тоді він зіграв одну з головних ролей разом з плеядою зірок, серед яких Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетем, Антоніо Бандерас. 
  • у Стамбулі показали художній пригодницький фільм україно-турецького виробництва "Фортеця Хаджибей". Фільм знімали в Одесі за підтримки ДержКіно, Міністерства культури та інформаційної політики України разом з грузинськими та турецькими кіностудіями.

Вийти в ефір
04.12