ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
Розподіл мандатів у міськраді Одеси (за даними екзит-полів)
18
17
12
10
6

Останні новини

"Я очікувала більшої допомоги від наших органів": журналістка Odesa Live поспілкувалася з дружиною зниклого моряка

Одеситка Олена Маслова звернулась до телеканалу Odesa Live та розповіла, що її чоловік, який працює моряком, зник за невідомих обставин майже рік тому. Владислав Маслов, якому 25 років, зник, коли корабель перебував в Індійському морі біля берегів Шрі-Ланки. Жінка зверталась до різних установ, але їй відмовляють у допомозі. 

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Марія Сопкалова.

“Я очікувала більшої допомоги від наших органів, зокрема від нашої прокуратури. З січня місяця я прошу, щоб склали міжнародний запит. Він потрібен для того, аби отримати деталі розслідування і наша поліція могла зрозуміти, що тоді сталося і взяти інформацію з судна”, - розповідає жінка зниклого моряка.

За її слів, за майже рік міжнародний запит не можуть скласти. Олена Маслова неодноразово, навіть під час вагітності, зверталася до Приморської, Обласної та до Генеральної прокуратур. Однак це не дало ніяких результатів.

“Міністерство закордонних справ намагалися допомогти, дуже багато консулів залучили, зокрема консулка з Греції дуже сильно допомогла. Коли справа дійшла до складання міжнародного запиту, його потрібно було відправляти у Сінгапур. Коли я просила про те, щоб його склали у Приморській прокуратурі - вони сказали, що не знають, як він складається”, - поділилась жінка.

Коли Олена Маслова самотужки звернулась до посольства у Сингапурі, консулка відповіла, що вона тільки там почала працювати й нічим допомогти не може. Тим часом пройшов майже рік, а жінці так і не можуть допомогти дізнатись хоч якусь інформацію про свого чоловіка.

Більше подробиць в ефірі Odesa Live.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/9QTu8syX3qU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 1 жовтня відзначають Міжнародний день осіб похилого віку. Журналіст достославного каналу Odesa Live Дмитро Тельпіс вирушив на Привіз та привітав літніх людей зі святом.

Вийти в ефір