Останні новини

Хочуть отримати 12 млрд гривень: на Одещині продадуть з аукціону 13 нежитлових будівель

Продаж об'єктів відбувається онлайн в системі Prozorro.

В рамках малої приватизації в Одеській області готуються аукціони з продажу 13 об'єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь у торгах може кожен охочий, а нові пропозиції з'являються щотижня.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Фонд держмайна. 

Читайте також: Друга спроба - під Одесою планують повторити аукціон щодо будівництва школи

изображение_2021-05-03_152107.png

Фото: ФДМУ

Відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Однак в основному на продаж виставляються лоти, які значно лоти дешевше - окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді цілі майнові комплекси та підприємства.

Бувають і унікальні об'єкти - як будівля колишньої електростанції з обладнанням, аукціон по якій відбудеться 29 квітня, або дитячий табір “Сонячний” загальною площею понад 5 тис. Квадратних метрів.

аук.JPG

Фото: ФДМУ

Це державні активи, які сьогодні в основному не використовуються. Мета їх приватизації - знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або просто ефективно використовувати. Саме підприємці найчастіше беруть участь в приватизаційних аукціонах.

За інформацією ФДМУ, у 2020 році програма приватизації дозволила залучити в державний і місцеві бюджети 3 млрд гривень. Цього року планку встановили ще вище - на аукціонах планується отримати 12 млрд гривень надходжень.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
09.05