Останні новини

"Вже почався підрахунок голосів" - спостерігача ОПОРИ не пускають на ДВК

Спостерігач ОПОРИ прибув на виборчу дільницю №511188 (вул. Лип Івана та Юрія, 14-А) приблизно, де відбувалося безперервне засідання дільничної виборчої комісії, на якому має здійснюватися підрахунок голосів. Проте голова повідомила, що не може впустити його на засідання через те, що після 20:00, за її словами, нікого не можна пускати.

Про це повідомляє ОПОРА.

Спостерігач викликав поліцію, оскільки згідно з ч. 7 ст. 239 Виборчого кодексу офіційний спостерігач має право бути присутнім з дотриманням вимог Кодексу на засіданнях територіальної та дільничних виборчих комісій відповідного виборчого округу; перебувати на виборчих дільницях під час голосування, спостерігати з будь-якої відстані за діями членів виборчої комісії, у тому числі під час видачі виборчих бюлетенів виборцям і підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та встановлення підсумків голосування, не перешкоджаючи членам виборчої комісії фізично.

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/b1M4pVVM-SI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12