Останні новини

"Введення карантину вихідного дня вдарить по бізнесу": нардепка Ірина Верещук в ефірі Odesa Live

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі достославного телеканалу Odesa Live висловила невдоволення діями Уряду щодо введення "карантину вихідного дня". За її словами, ніхто не розуміє математичних і економічних розрахунків введення таких обмежень, адже вони завдадуть шкоди представникам малого та середнього бізнесу.

Про таке стало відомо в ефірі Odesa Live.

Парламентарка наголосила, що окрім шкоди підприємцям, ніхто не має розуміння який ефект отримаємо після виконання карантинних умов. Адже європейський досвід свідчить про те, що ланцюг захворювання на коронавірус у такий спосіб не розірвався. 

Ба більше - через незгоду "Епіцентру" закриватися на карантин, парламентарі активно заходилися обговорювати можливість встановлення єдиних правил, яких дотримуватимуться всі представники бізнесу. А у разі їхніх порушень - має існувати відповідальність. 

Окрім того, Ірина Верещук зазначила і про першочергові дії підтримку з боку органів центральної влади. Зокрема, про продовження реалізації програми доступних кредитів 5-7-9, які дають змогу отримати рефінансування під 0%, також можливість визнання карантину вихідного дня форс-мажорною обставиною, бо часто для орендодавців такі обмеження не є форс-мажором, через що ті вони вимагають сплати за оренду. І третя ідея - часткова компенсація заробітних плат для робітників.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.12