Останні новини

Врятували життя під час тренувань: спортсмени у Чорноморську витягли з води потопаючого чоловіка

Спортсмени Федерації каное України, які тренувалися на центральному пляжі Чорноморська витягли з води потопаючого чоловіка. Знесиленого плавця збила велика хвиля й почала відносити течією від берега. 

Про таке написав тренер каноїстів Дмитро Єфимов на своїй сторінці у Facebook.

Витягти чоловіка з води попросив товариш, з яким відпочивав потерпілий. Мовляв, той зник з поля зору. Спортсмени одразу кинулися на допомогу. На щастя, хлопця вдалося витягти на берег.

"До нас звернувся молодик з проханням допомогти. Його товариш пішов купатися в море і зник з поля зору. Побачивши потопаючого одразу кинулися на допомогу. На щастя все обійшлося. Зовсім знесиленого хлопця вдалося витягнути на берег. Його просто збило хвилею і почало відносити течією. Почався сезон штормів, тверезо оцінюйте ситуацію і свої сили. Життя одне", - написав тренер Федерації каное України Дмитро Єфимов.   

фото: Dmitry Yefimov

Нагадаємо, на Одеському припортовому заводі завершили XXVII Спартакіаду серед чоловіків. Протягом спортивного сезону, який розпочали ще торік, 5 чоловічих команд представляли свої структурні підрозділи та змагалися за звання чемпіона. 


Вийти в ефір