Останні новини

"Вивчаючи фізику - людина бачитиме красу навколо": книжка відомого вчителя з Одеси вийде у грудні

У грудні цього року у світ вийде книжка "Фізика. Основи і механічний рух" одеського вчителя Павла Віктора – автора Ютуб-каналу з фізики, який має 528 тисяч підписників. Вона написана за мотивами цих відеоуроків і є першою із серії. В книзі зібрано найцікавіші теми з механіки, що стане у нагоді як школярам, яким потрібно закріпити знання з предмета, так і дорослим, охочим глибше розуміти світ природи та її явищ.

Про це повідомили в Укрінформі з посиланням на коментар у видавництві "ВookChef".

За їхньою інформацією, матеріал подано легко і зрозуміло, до кожного розділу додано QR-код, за допомогою якого читач зможе перейти до відповідного уривка відеоуроку і переглянути демонстрацію досліду або фізичних приладів.

"Одесита Павла Андрійовича Віктора не просто так називають учителем фізики, який підкорив світ. У 2020 році він отримав «Срібну кнопку YouTube» за перші 100 тисяч підписників на своєму каналі. Сьогодні їх кількість сягає понад 500 тисяч", - зазначили у видавництві.

Автор упевнений, що вивчаючи фізику, людина починає бачити красу у звичайних явищах. Очікується, що книжка з’явиться у продажу вже за місяць, 16 грудня.

"Навіть, якщо ви не плануєте вступати на фізичний факультет і присвячувати своє життя науці, знання з фізики дають вам змогу значно краще й упевненіше орієнтуватися в цьому світі, зрозуміти і пояснити всі явища та процеси, що відбуваються навколо", - вважає педагог.

Перші записи уроків Павло Віктор почав викладати в інтернет 2014 року - для учнів Рішельєвського ліцею. Коли з’ясувалося, що уроки дивляться не лише в Одесі, виникла ідея створити повноцінний канал з фізики. За цей час уроки в усьому світі переглянули вже понад 25 мільйонів разів.

вчитель.pngФото: ukrinform.ua

Нагадаємо, в Одесі правоохоронці звернулися до мешканців регіону, які використовують гарячі лінії 101, 102 і 103, коли стається біда. Про що попросили людей - читайте у матеріалі. 

Вийти в ефір
04.12