Останні новини

"Велике будівництво" Зеленського відкладається: в Аккермані зірвався "лікарняний" тендер

На Одещині будівництво приймального відділення Білгород-Дністровської міської лікарні Одеської області відкладається, оскільки пошук необхідного підрядника застопорився. Так, в системі електронних торгів Prozorro з'явилася інформація про відміну тендеру. Його вартість досягала 21 мільйона 792 тисяч 196 гривень.

Про таке повідомив Таймер.

Змагалися за кругленьку суму 4 компанії (ТОВ "Лад імперія" запропонувало найменшу суму - 17 мільйонів 299 тисяч гривень). Відмінили ж торги через неможливість усунути виявлені порушення: сума плану закупівлі не відповідала їй самій.

Загалом, реконструкцію відділення центральної лікарні Аккерману планувалося проводити у дві черги за програмою "Велике будівництво" президента України Володимира Зеленского.

Перша черга передбачає будівництво одноповерхового відділення з підвальним приміщенням, облаштування теплового пункту, водопроводу, каналізації і проведення різних інженерних робіт. А у рамках другого етапу - облаштування території медустанови: покласти асфальт в проїздах і встановити бетонні бортові камені. Окрім того, за проектом реконструкції в новому відділенні повинні розміститися кабінети комп'ютерної і магнітно-резонансної томографії, а також рентген-кабінет і процедурні приміщення. Також у планах був критий під'їзд для одночасної зупинки двох машин швидкої допомоги.

аккерман.jpgфото: timer-odessa

Нагадаємо, державне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" оголосило тендер на будівництво глобальної морської системи зв’язку для забезпечення безпеки мореплавства. Берегову радіостанцію планують побудувати в селі Біле на острові Зміїний, що в Одеській області. 

Вийти в ефір
04.12