Останні новини

В Одесі знову запрацюють громадські інспектори з охорони культурної спадщини

Волонтери громадської організації будуть допомагати міським чиновникам стежити за збереженням культурної спадщини міста. Це рішення прийнято згідно з положенням одеської мерії з 24 вересня.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Громадські інспектори - це волонтери, які допомагають міським чиновникам стежити за пам'ятниками архітектури, їх територіями, зонами охорони та історичних ареалів Одеси. У 2018 році мерія зупинила роботу волонтерів.

Тоді начальник міського управління охорони пам'яток культурної спадщини Павло Остапенко заявив, що на інспекторів надійшло багато скарг - нібито вони дозволяли багато зайвого. Тоді чиновник пообіцяв владнати всі юридичні формальності до кінця літа, але пройшло з того часу майже два роки.

“Ми привели до належного стану це положення. Тепер в інспекторів будуть проходити семінари з вивчення законодавства, по вивченню інспекційної роботи - як вона повинна проходити. Це буде велика допомога нам у виявленні порушень на території міста“, - розповів Павло Остапенко.

Нагадаємо, З серпня уряд відмовився від державного регулювання цін на газ. Тепер його вартість для споживача встановлюють підприємства-постачальники. Це означає, що в різних населених пунктах і у різних постачальників ціни будуть відрізнятися.

Вийти в ефір