Останні новини

"В Одесі знову дефіцит ліжкомісць та засобів індивідуального захисту": волонтерка Катерина Ножевнікова про ситуацію з COVID-19

В Одесі черговий ранок розпочався не з приємних новин. Два пацієнти, які хворіли на коронавірус померли через відмову в госпіталізації, бо не знайшли ліжкомісць та очікували тест ПЛР.

Про таке повідомила волонтерка, директорка БФ "Корпорація монстрів" Катерина Ножевнікова на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, у місті знову почали скупчуватися черги швидких з тяжко-хворими пацієнтами, які мають супутні захворювання. Ба більше - три опорних лікарні повідомили про дефіцит кисню та засобів індивідуального захисту.

"Позавчора вночі в одній з опорних лікарень лікарі кричали лікарям швидкої: "Ну а що нам робити? Нема місць. Що робити? Мобільні бригади для забору матеріалу на ПЛР чекають тиждень. Направлення на КТ не роблять", - написала Катерина Ножевнікова. 

Саме тому, волонтерка закликала допомогти хоча б тим, хто нині опинився у скрутних життєвих обставинах і потребує підтримки. 

  1. Анатолій Михайлович, 83 роки. Він переселенець з Донбасу, який вивіз звідти дружину, доньку та онуку. Знімає за гроші з пенсії квартиру, майже повністю втратив зір і має проблеми з головою. А його донька має онкологічну хворобу.
  • У дружини Анатолія Михайловича проблеми з кістками, через що жінка з 2014 року не виходить на вулицю.

Уся родина захворіла на COVID-19, лікування отримують вдома. Необхідна сума для лікування - 5 тисяч гривень.

  • Давид народився 29.10.2019 року на 26 тижні з вагою 860 грамів. Довгий час перебував на апараті ШВЛ і нині, після виписки, потребує спеціального харчування, яке обходиться родині у 150 гривень на добу. Сума для збору - 10 тисяч гривень.
  • Аліна, 23 роки. У 7 років їй поставили діагноз амбліапія високого ступеню, складний міопічний астегматизм, дистрофія сітківки. Навчалася в школі інтернаті для слабозорих дітей, а після закінчення навчання вступила в Одеський Коледж Транспортних технологій на спеціальність бухгалтера. Останні 3 роки з роботи за спеціальністю себе і годувала. Однак, їй терміново необхідна операція, адже жінка може вкрай втратити зір. Тож оголошена сума для збору - 28 тисяч гривень.

Загалом, зібрати потрібно 44 тисячі гривень. У Благодійному Фонді опублікували реквізити для тих, хто хоче долучитися до допомоги. 

Основний рахунок фонду Приватбанку

5169 3305 1608 8389

Для переказів з інших банків реквізити:

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КОРПОРАЦІЯ МОНСТРІВ»

код 41569293,

IBAN UA103287040000026008054332371, в ПАТ КБ "Приватбанк"

МФО 328704

Якщо ви бажаєте здійснити переказ адресно, можна вказати будь-чиє ім'я з трьох осіб, а можна просто з поміткою "допомога".

давид.jpg

аліна.jpg

міхалич.jpgФото: facebook.com/katherine.nozhevnikova

Нагадаємо, станом на ранок 16 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили 633 випадки коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні збільшилась до 33 415.

Вийти в ефір
02.12