Останні новини

В Одесі проведуть капітальний ремонт Олексіївського скверу за 36,5 мільйонів гривень

Зелений куточок на Молдаванці планують упорядкувати до кінця 2021 року, витративши на роботи понад 36 млн гривень з бюджету міста. Тендер на капітальний ремонт покриття Олексіївського скверу загальною площею в 9 297 м²  виграла компанія ПРАТ "РБД "Одесголовпостач". 

Про це повідомляє Prozorrо.

Замовником робіт є Дєлієргієв Геннадій Георгійович - уповноважена особа управління дорожнього господарства одеської міської ради.

За свої послуги з бюджету міста "Одесголовпостач" отримає 36,5 млн гривень. За ці гроші підрядник зобов'язаний оновити в Олексіївському сквері тротуар новою плиткою, асфальтне покриття, бордюри, освітлення, поставити нові лавочки, урни, каналізаційні люки та огорожу. Також з робіт запланували та благоустрій зеленої зони з клумбами та газоном. Капітальний ремонт на території скверу торкнеться і трамвайні колії.

У тендерній документації також говориться, що в Олексіївському сквері повинні видалити частинами 60 дерев, а також викорчувати 300 пнів. Про посадку нових зелених насаджень в документації не йдеться.

Зазначимо, що ПРАТ "РБД "Одесголовпостач"  зареєстровано в 1998 році. Компанія перемогла в 139 тендерах на суму у 284 млн. Самим приватним замовником є ​​- міське управління капітального будівництва (110 млн), управління дорожнього будівництва (108 млн) і департамент міського господарства (52 млн).

Останній тендер з капітального ремонту будівлі та елементів благоустрою ОЗОШ №122, розташованої за адресою: м. одеса, вул. Старопортофранківська, 45, компанія зробила за 5 446 432 гривень. 

Скріншот: Prozorro

Нагадаємо, на засіданні уряду, 24 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв, розроблену Міністерством енергетики, постанову, що вносить зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Це має наблизити український ринок палива до європейського законодавства. 

Вийти в ефір