Останні новини

"Це цікаво, але неможливо" - Юрій Печерський про окремий траспорт для літніх людей

Кандидат на посаду міського голови Одеси Юрій Печерський вважає важливим надавати літнім людям адресну соціальну допомогу за рахунок дотацій з бюджету міста. Але він сумнівається в тому, чи потрібен окремий транспорт для пенсіонерів.

Про це він розповів під час ефіру на Odesa Live

Юрій Печерський заявив, що окремий транспорт для літніх людей - це неможливо, але він розглядає можливість надавати адресну соціальну допомогу пенсіонерам.

“Напевно, запустити окремий транспорт для літніх людей - це цікаво, але не можливо. А ось надати якусь адресну соціальну допомогу - це можливо. Дати дотації - можливо”, - заявив кандидат.

Також він прокоментував доступність громадського транспорту. Зокрема, Печерський зазначив, що немає низькопідлогових тролейбусів, трамваїв і автобусів. 

“На жаль, я спостерігаю, що трамваї не відповідають сучасним нормам. Літнім людям досить важко туди піднятися, те ж саме з тролейбусами. Немає низькопідлогових трамваїв та тролейбусів і автобусів. Є проблеми з маршрутними таксі”, - розповів Печерський.

Печерський додав, що в транспортному питанні він буде радитися зі спеціалістами. 

Кандидат на посаду міського голови припустив, що можливо хтось з кандидатів і може пообіцяти окремий транспорт для пенсіонерів, але він зараз такого пообіцяти не може. Він вважає, що таким чином, коли люди різного віку їдуть разом, в них з’являється можливість для спілкування.

“Можливо хтось з кандидатів і пообіцяє таке зробити. Але я не можу зараз на себе таке взяти. Я не бачу в цьому реалістичності. Пенсіонери повинні їздити з молодими - це можливість спілкування і це для всіх корисно”, - сказав Печерський. 

Більше подробиць можна знайти в нашому відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/yLqFhzINAGE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> 

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 20:00 до студії достославного телеканалу Odesa Live прийшов кандидат на посаду мера Одеси самовисуванець Юрій Печерський. Він розповів про концепцію безпечного міста, яка, на його думку допоможе залишити гроші в Одесі. 

Вийти в ефір