Останні новини

"Треба зробити безпечне місто": Юрій Печерський в ефірі Odesa Live про інвестиції в Одесі

Сьогодні, 10 жовтня, о 20:00 до студії достославного телеканалу Odesa Live прийшов кандидат на посаду мера Одеси самовисуванець Юрій Печерський. Він розповів про концепцію безпечного міста, яка, на його думку допоможе залишити гроші в Одесі. 

Про це йшлося в ефірі телеканалу Odesa Live. 

“Туристи приїдуть в безпечне місто. Туристи підуть поїдять булочку, вип'ють кави. Туристи заправлять машину, зупиняться в готелі. Ці всі гроші залишаться в місті. Ці гроші розподіляться між людьми і потраплять частково в бюджет”, - зазначив Печерський

Також він пояснив, що саме означає безпечне місто.

“Це не тільки фізична безпека, щоб на громадянина не напали. Це щоб вчасно приїхала швидка допомога, щоб машини їздили безаварійно і водії дотримувалися швидкісного режиму, це цілі тротуари. Це система безпеки заснована на сучасних технологіях. І найголовніше - це місто, яке подобається нашим гостям. Ось тоді воно буде вважатися безпечним містом”, - завив кандидат на посаду міського голови.

Також Юрій Печерський запропонував муніципальні курси, які мають на меті підвищити рівень обслуговування в Одесі. Він вважає, що офіціантів та продавців, поперед все, треба навчити культурі. 

“Я вважаю повинні бути муніципальні одноденні курси для людей, які залучені в сервіс: для офіціантів і для продавців. Вони повинні навчиться якоїсь культури, вони повинні навчиться обслуговувати людей. Люди повинні залишатися задоволеними, приїжджаючи до Одеси”, - сказав Печерський.

Більше подробиць у нашому відео. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/AClmAPsmEoA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, щовечора о 20:00 у прямому ефірі телеканалу Odesa Live кандидати у мери Одеси будуть відповідати на 20 питань, щоб довести, що саме вони гідні стати міським головою. 10 жовтня на гострі питання відповідає кандидат-самовисуванець Юрій Печерський.

Вийти в ефір