Останні новини

Telegram можуть вилучити з Аpp Store та Google Play

Apple є більш небезпечним з цих двох компаній, оскільки він може повністю заблокувати ті програми, якими ви користуєтесь.

Розробник Telegram Павло Дуров заявив, що дуополія Apple-Google створює набагато більшу проблему для свободи слова, ніж Twitter. Apple є більш небезпечним з цих двох компаній, оскільки він може повністю заблокувати ті програми, якими  ви користуєтесь.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на Durov`s Chat.

На Android ви можете встановити, які завгодно програми, такі як APK-файли.

“Я закликаю користувачів перейти з iOS на Android - це найменше, що вони можуть зробити, щоб зберегти доступ до вільного потоку інформації”, - творець сервісів “ВКонтакті” та “Telegram” Павло Дуров.

За словами Павла Дурова, його команда програмістів працює над багатофункціональною вебпрограмою, яка функціонуватиме у Safari майже так, як і рідна програма. Він заявив, що не розуміє, чому Apple або Google можуть бути незадоволені Telegram, тому ця дискусія є суто гіпотетичною.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok