Останні новини

"Старіти потрібно вдома": письменник-сатирик Михайло Жванецький завершує концертну діяльність

Відзначивши у березні 86-річчя Михайло Жванецький вирішив припинити виступи перед публікою через свій вік, а також ліквідував статус індивідуального підприємця. Він продовжить співпрацювати з журналом “Вогник” у якості письменника. Представник Жванецького Олег Сташкевич також уточнив, що інформація про виступи, опублікована на офіційному сайті артиста, не є актуальною.

Про це повідомляє "Obozrevatel".

"Артистам потрібно мати мужність вчасно піти зі сцени. У Жванецького ця мужність є – вчасно піти, не зволікати. Він реаліст і сказав, що не потрібно виходити на сцену. Старіти потрібно вдома. Людина втрачає якусь працездатність свою звичну, навіщо це демонструвати? Жванецький закрив свою передачу "Черговий по країні", закінчив концертну діяльність", – розповів Олег Сташкевич.

Представник сатирика вважає вчинок Михайла Жванецького мужнім, бо не кожному вистачає сили й розуму піти на такий крок.

"За офіційним сайтом ми не простежили. Це було оголошено рік тому, вже все закрито, вже коронавірус і інші речі. Але інформація, мабуть, залишилася", – підсумував представник.

Нагадаємо, 8 жовтня в Україні відзначають професійне свято - День юриста. Ця спеціальність – одна з найпопулярніших у країні, тому не забудьте привітати своїх знайомих-юристів чи колег.

Вийти в ефір