ЕКЗИТ-ПОЛИ
Геннадій Труханов
Геннадій Труханов
34,4 %
Микола Скорик
Микола Скорик
17,9 %
Олег Філімонов
Олег Філімонов
13,7 %
Петро Обухов
Петро Обухов
12,5 %
Сергій Ківалов
Сергій Ківалов
5,4 %
Євген Червоненко
Євген Червоненко
3,56 %
Сергій Калинчук
Сергій Калинчук
3,08 %
Едуард Гурвіц
Едуард Гурвіц
2,75 %
Олег Михайлик
Олег Михайлик
1,32 %
"Довіряй ділам"
23,77 %
"Опозиційна платформа - За життя"
22,38 %
"Слуга народу"
15,95 %
"Європейська солідарність"
12,72 %
"Українська морська партія Сергія Ківалова"
4,16 %
"Партія Шарія"
7,63 %
ВО
ВО "Батьківщина"
1,8 %
"Блок Едуарда Гурвіца"
1,56 %
"За майбутнє"
3,32 %
"Сила і честь"
2,09 %
ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ЯВКА В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
35,46 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 20:00
338

Останні новини

"Примусовий курорт" у грецькій в'язниці: близько 200 українських моряків просять допомоги у президента

На момент 28 вересня, у грецькій в’язниці під вартою знаходяться 186 українських моряків - їх звинувачують у перевезенні нелегальних мігрантів. Родичі ув'язнених стверджують, що моряки стали жертвами міжнародної мафії.

Про це повідомляє благодійний фонд "Ассоль" на своїй сторінці у Facebook.

“Крім Греції українські моряки знаходяться також у в'язницях Туреччини, Італії, Іспанії та інших країн. Українські держструктури знають про цю проблему, але не приймають рішучих заходів. Більш того, чиновники навіть не спромоглися налагодити постійне спілкування з сім'ями ув'язнених”, - зазначають у Фонді.

Родичі моряків звернулися до президента, прем'єр-міністра, голови Верховної Ради, міністру закордонних справ і омбудсмену. Вони вимагають найближчим часом організувати зустріч сімей ув'язнених з керівництвом країни. Водночас сім'ї моряків скаржаться, що чиновники не поспішають допомагати українцям, що потрапили в біду.

“Все, що сталося з нашими хлопцями - була і є спланована шахрайська схема організованих злочинних угруповань, мета яких - залучити невинну людину, в силу його непроінформованості. Про це свідчать не поодинокі "рапорти" правоохоронних органів України в ЗМІ про затримання тієї чи іншої злочинної групи, що здійснювала організацію таких перевезень”, - заявляють у Фонді.

В той самий час грецькі суди продовжують виносити невиправдано дуже великі терміни покарання, у томі числі й довічні, тим українцям, які самі стали жертвами мафії.

“Просимо Офіс президента скоординувати зусилля всіх міністерств і відомств України та вжити всіх можливих заходів для захисту прав наших співвітчизників. Кожен з них - українець. Це біль і біда не тільки кожного з них і їх сімей - це наша спільна біда”, - йдеться у зверненні до президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, до обласного суду надійшов обвинувальний акт стосовно екс-голови Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Одеській області, підозрюваного у службовій недбалості. Його бездіяльність призвела до трагічних наслідків: 3 масштабні пожежі, в результаті яких загинуло 23 людини.


Вийти в ефір