Останні новини

"Підприємства Одеси потребують підтримки влади": кандидат на посаду міського голови Микола Скорик в ефірі Odesa Live

В Одеській області відбулася зустріч кандидата на посаду міського голови міста від партії "Опозиційна платформа - За життя" Миколи Скорика з робітниками фірми "Велес Агро". Там попри міцну позицію заводу, яка складає конкуренцію світовим агрогігантам, працівники та керівництво занепокоєні відсутністю підтримки та захисту з боку місцевої влади.

Про таке повідомили в ефірі Odesa Live.

За словами Миколи Скорика підприємства потребують відродження для того, щоб надалі наповнювати міську скарбницю.

"Я вважаю, що одне з головних завдань особливо нової одеської мерії - це підвищення надходжень в бюджет. Цього можна досягти шляхом підняття виробництва в місті. І коли кажуть, що багато неможливо повернути - дуже навіть можливо", - розповів Микола Скорик.

Водночас, глава політичної сили від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко закликав одеситів у другому турі виборів прийняти зважене рішення і підтримати Миколу Скорика. 

"З мого досвіду якщо мер міста займається виробництвом, допомагає їм, то тоді справа рухається, і центральна влада рухається і допомагають підприємствам. Тому важливо обрати мера, який захищатиме виробництво", - Юрій Бойко.

Нагадаємо, колишній сенатор і екс-віце-президент США Джозеф Байден став 46-м президентом США. Поки що, офіційно він ще не очолив країну і в Білому домі все ще засідає Дональд Трамп, однак американці і світові лідери ставляться до нього не інакше, як до нового президента.

Вийти в ефір
03.12