Останні новини

Пацієнтам з COVID-19 недостатньо кисню: в Одеському регіоні погіршилася ситуація з поставками речовини

Підприємство "Кріопром" досі не отримали ліцензію на виготовництво газу.

Станом на 9 квітня в Одеському регіоні суттєво погіршилась ситуація з поставками медичного кисню у “ковідні” відділення лікарень. Потужності місцевого припортового заводу не вистачає, бо в області ускладнилась ситуація з COVID-19.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Читайте також: Декларації медиків - скільки заробили головні лікарі Одеси за рік пандемії

За словами голови комітету з питань здоров’я Михайла Радуцького, ситуація з поставками кисню в лікарні Одеського регіону досить складна. Він нагадав, що ще восени в області взагалі не виробляють кисень, проте Одеський припортовий завод зміг отримати відповідну ліцензію за 5 днів за допомогою підтримки МОЗ. Але станом на 9 квітня в регіоні значно збільшилась кількість пацієнтів, які потребують речовину, через що потужність закладу не вистачає.

Також політик зазначив, що на Одещині випускати кисень має не тільки Одеський припортовий завод, а ще й підприємство “Кріопром”, які досі не подали запит на отримання відповідної ліцензії.

“Вони ще не подавали запит на ліцензію на виробництво медичного кисню. Прем’єр-міністр отримав інформацію про них і буде подавати цю інформацію на Міністерство охорони здоров’я. “Кріопром” дасть 390 тонн кисню – не все, що потрібно, але також непогано”, – повідомив Радуцький.

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok!

Вийти в ефір
15.04