Останні новини

"Одесаобленерго" більше не існує: компанія змінила назву

“Одесаобленерго” змінила назву на “ДТЕК Одеські електромережі”. Це відбулося за результатами загальних зборів акціонерів компанії, де було поставлене питання про переіменнування. 

Про це повідомляє пресслужба "ДТЕК Одеські електромережі". 

В повідомленні розповіли, що функціі компанії через переіменування не зміняться, і вона продовжить залишатися оператором системи розподілу електроенергії. 

“ДТЕК Одеські електромережі” й надалі виконуватиме функції оператора системи розподілу електроенергії (ОСР), серед яких: забезпечення населення якісним та надійним електропостачанням; управління системою розподілу (розподільчими пунктами, трансформаторними підстанціями, лініями електропередачі); приєднання об’єктів споживачів до мереж; ремонт електричних ліній та підстанцій; встановлення лічильників електроенергії та фіксування їх показів; обслуговування клієнтів з питань пов’язаних з електропостачанням”, - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, "Одесаобленерго" увійшла до складу "ДТЕК Мережі". Група ДТЕК веде видобуток природного газу і вугілля, виробляє електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, розподіляє і поставляє електроенергію клієнтам, впроваджує енергоефективні рішення, розвиває мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів. 100% компанії належать SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Вийти в ефір