Останні новини

"Настав час змін для Одеси": звернення кандидата на посаду міського голови Миколи Скорика в ефірі Odesa Live

В Одесі кандидат на посаду міського голови міста від "Опозиційної платформи - За життя" Микола Скорик в ефірі достославного телеканалу Odesa Live звернувся до одеситів. У своєму відеозаписі політик подякував усім виборцям, які віддали свій голос за представників партії та за його кандидатуру особисто.

Про таке повідомив Odesa Live.

Нині, Микола Скорик став другим претендентом на крісло мера, набравши майже 39,5 тисяч голосів, що у перерахунку склало 19,5%. За рішенням Тервиборчкому Микола Скорик знову балотуватиметься на посаду міського голови у другому турі виборів.

За словами кандидата, команда докладе усіх зусиль, щоб здобути перемогу на перегонах. Окрім того, він пообіцяв, що не підведе виборців ані під час передвиборчої кампанії, ані протягом наступних 5 років депутатської діяльності в мерії. Ба більше, політик звернувся до опонентів, для яких, вважає, настав час глобальних змін. 

"Я розумію, що для вас це у певному сенсі кінець тих речей, до яких ви звикли. Кінець того, що ви продовжуватимете пиляти міський бюджет, кінець роздачі під забудови земель і початок зовсім іншого часу для Одеси", - зазначив Микола Скорик.

Нагадаємо, Одеса - курортне місто, але вона втрачає свою цінність через вічні забудови. Саме такої думки кандидат на посаду міського голови Одеси Микола Скорик. Він зазначив, що його команда буде робити все можливе для того, щоб у 2025 році не розповідати чому це не зроблено в 20, 21, 22 роках.

Вийти в ефір
04.12