Останні новини

"Наливайки" по сусідству: журналістка Odesa Live інспектувала кіоски на селищі Котовського

В Одесі, як і у багатьох містах, є “наливайки”, котрі частіше за все оселяються у спальних районах. Такі місця є не тільки небезпечними для оточуючих, а й протизаконними. Кореспондентка Odesa Live вирішила проінспектувати кіоск на селищі Котовського, аби перевірити чи є такі “наливайки” у Суворівському районі.

Про це повідомляє журналістка Odesa Live Ганна Мурадова у прямому ефірі.

“Ви можете побачити невелике віконечко, через яке продають алкогольні напої. Ввечері тут працює кафе, а люди можуть сидіти з іншої сторони та випивати. Біля віконечка написано, що ніяких алкогольних напоїв та тютюну там не продають. Проте ми бачили, що люди заходять і ні для кого не секрет, що вони там роблять”, - каже журналістка. 

Коли Ганна Муродова підійшла до кіоску та спитала чи продають там алкоголь, спочатку їй сказали, що для цього потрібно заходити всередину. Коли продавці побачили камери, то алкогольні напої, виявляється, продають, але тільки всередині.

“На вулиці пити заборонено”, - сказала продавчиня.

Поруч із віконцем “наливайки” є вивішений список алкоголю, який в них є, та ціни на нього. 

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/b02T8Gs2cu0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у селищі Роксолани 72-річний водій транспортного засобу “ВАЗ зіткнувся з автомобілем ГАЗ, що був припаркований на узбіччі. Від отриманих травм водій легковика помер на місці аварії.

Вийти в ефір