Останні новини

"Михайло Жванецький має бути похований в Одесі": Олег Філімонов про видатного одесита

Відомий одеський гуморист, сатирик і письменник Михайло Жванецький помер сьогодні, 6 листопада. У прямому ефірі телеканалу Odesa Live актор театру і кіно Олег Філімонов розповів, яким був видатний творець.

Про це повідомляє Odesa Live.

За його словами, Жванецький запам'ятався як життєрадісна, весела людина. Він люби життя, друзів, жінок, випити та добре поговорити про все на світі. 

"Більшість його творів була створена в Одесі. Кожен рік він збирав друзів та приятелів з Одеси. Накривав великий стіл, де ми їли та пили. Після цього Міша починав читати те, що він написав. Він ніби-то перевіряв на нас свої тексти", - коментує Філімонов.

Також Олег Філімонов поки не знає, чи зможе провести Жванецького в останній шлях, оскільки поки не розуміє, де це відбудеться.

"Його було б правильно поховати в Одесі. Тут його мама, всі його близькі та друзі. Я вважаю, що його місце тут...Для нього Одеса - не лише відмітка на мапі. Це місце, де він виріс", - заявив Олег Філімонов.

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/KtkAGhz2Rjs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

6 листопада Україну та світ вразила сумна звістка - на 86-ому році життя помер відомий одеський гуморист, сатирик і письменник Михайло Жванецький. Його смерть стала несподіваною, оскільки чоловік ще мав плани.

7 листопада в церкві шанують пам’ять ченця Печерського монастиря Мартирія. За високу душевну чистоту і дотримання суворого посту був поставлений в диякони, мав дар творити дива.

Вийти в ефір
02.12