Останні новини

"Ми просимо підтримки у міста": на Дачі Ковалевського людям доводится власноруч укріплювати схили - Оперштаб

Мешканці Дачі Ковалевського власноруч намагаються укріпити схили біля моря.Люди витратили вже 400 тисяч гривень з власних коштів, проте зсуви ґрунту продовжуються. Одесити звернулися до Оперштабу Odesa Live.

Про це повідомляє ведучий Оперативного штабу Дмитро Богомолов.

Як передає журналіст, вчора, 9 листопада, відбулося чергове обвалення, після якого у ґрунті з'явилися величезні тріщини. Мешканці стурбовані і просять допомоги. Наближається шторм, тому погода може катастрофічно зруйнувати схил.

"Ми звертаємося, та просимо підтримки у міста, аби хоча-б частково укріпити берег. Кошти на цей процес виділяються. Я усвідомлюю процес, але ми просимо людей. Тут живуть наші діти, та житимуть наші внуки. Все що можемо, робимо самі, проте цього недостатньо", - заявив місцевий мешканець.

Люди також пропонують найбільш бюджетний варіант - будівництво хвилеріза. 

0:

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/C5fUdFFHob0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Нагадаємо, для вас цілодобово працює "гаряча лінія" достославного телеканалу Odesa Live. Нам не байдуже на проблеми міста та його жителів! Оперативний штаб завжди готовий вирішувати ваші проблеми!

Пишіть свої скарги та зауваження щодо безладу у місті у Viber та Telegram за номером 0963050048 або телефонуйте 0800305048.

Вийти в ефір
05.12