Останні новини

"Мер приїхав на мітинг до підприємців попіаритися" - Денис Григор'єв щодо карантину вихідного дня

В Україні з 14 листопада введуть “карантин вихідного дня”. На вихідних буде заборонена робота розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів і непродуктових магазинів і ТРЦ. В ефірі телеканалу Odesa Live, 13 листопада, підприємець та народний депутат Денис Григор'єв розповів, що чекає бізнес та як чинний мер Геннадій Труханов вирішив на цьому пропіаритися. 

Про це повідомляє Odesa Live.

Депутат розповів, що основну частину доходів заклади громадського харчування отримують саме у п'ятницю, суботу та неділю.

"Зараз цю касу повністю забирають, викидують - підприємці нічого не залишається окрім того, як зачиняти заклади. Великий штат цих закладів - це не багаті люди. Вони заробляють копійки і намагаються на них прожити", - заявив Григор'єв.

Також політичний діяч зауважив, що вчора, 12 листопада, мер приїхав пропіаритися на мирний мітинг під Одеською ОДА, де зібралися всі стурбовані "карантином вихідного дня" підприємці.

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/vIr03PS4u28" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
03.12