ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

"Майже стоїть на воді": виїзна студія Odesa Live слідкує за етапами підняття Delfi

Виїзна студія Odesa Live після трьох годин перебування поблизу танкера Delfi розповіла про завершальний етап підготовчих до підйому робіт. Вероніка Нікітіна та Олег Байдалюк слідкують за діями робітників на Delfi.

Про це повідомляється в ефірі телеканалу Odesa Live.

"Зараз танкер майже прямісінько стоїть у воді. Видно усю іржу, видно усі пошкодження і це виглядає досить лячно. Є інформація, що в машинному відділенні була течія і її ліквідували. Також вже два дні поспіль робітники зрізають металеві конструкції з танкера. Окрім того, є інформація, що всередині судна ідуть зварювальні роботи", - розповіла кореспондентка Odesa Live Вероніка Нікітіна.

Згодом активні роботи на судні припинилися.

"Однак зараз нічого не відбувається, абсолютно повна тиша.Близько 10 години ранку тут ще щось робили, тягали металобрухт, в палубі було чутно звуки болгарки, О пів на дванадцяту все зупинилося і досі нічого не відбувається. Коли розпочнуться роботи знову - ми не знаємо", - зазначив кореспондент Odesa Live Олег Байделюк.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/h5rFZ0pFwqw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, 8 вересня в Одесі відбувається завершальний етап підготовки танкера Delfi до підйому.Його відбуксирують у Чорноморськ. 

Вийти в ефір