Останні новини

"Маски", театр та музика Таривердієва: куди піти протягом тижня в Одесі

Потусити на вихідних на різних культурних заходах або сходити в ресторан, кафешку чи на розваги не вдалося через карантин. Але розпочався новий робочий тиждень, разом із яким поновлюються і різні події впродовж до наступного вікенду. Тож ми розповідаємо, куди можна сходити в Одесі та розвіятись

Афіша Одеси на 16-20 листопада:

  • "Номер 13"

Тиждень в Одесі сповнений театральниї вистав, тож і розпочинаємо його з різних постановок. Вже у понеділок можна переглянути комедію "Номер 13", в якій розповідається про помічника прем'єр-міністра Великобританії, який вирішив пропустити дебати. Замість цього він зняв номер у готелі, куди привів свою секретарку. Але тут з'явився "третій зайвий" - приватний детектив.

Коли: 16 листопада, 19:00.

Де: Театр Музкомедії (вул. Пантелеймонівська, 3).

Скільки коштує: від 100 гривень.

спектакль Номер 13 в Одессе

Фото - Facebook

  • "Тіні забутих предків"

Культова вистава за мотивами безсмертного твору Михайла Коцюбинського. Відкриття невідомого і загадкового, але такого захоплюючого і наповненого життям світу давніх українців стало подією в кіномистецтві (фільм Параджанова), потім - в театрі. І з кожним роком історія не перестає захоплювати глядачів.

Коли: 17 листопада, 19:00.

Де: Український театр (вул. Пастера, 15).

Скільки коштує: від 150 гривень.

спектакль Тени забытых предков (Украинский театр) в Одессе

Фото - Facebook

  • Концертне виконання "Євгенія Онегіна"

Ця опера Петра Чайковського здобула визнання по всьому світу, а будь-який оперний театр був би неповним без "Онегіна". Сам же автор назвав свій твір "Ліричними сценами по Пушкіну". Сучасне виконання цілком відтіняє задум композитора и демонструє щирість акторів. Ніякіх Зайве сценографических ефектів, "підсолоджувачів" и шаблонів, що вже приїлися: все жваво и природно.

Коли: 18 листопада, 18:30.

Де: Одеський театр Опери та Балету (пров. Чайковського, 1).

Скільки коштує: від 40 гривень.

Концерт Євгеній Онєгін (Концертне виконання) в Одессе

Фото - Facebook

  • Мюзикл "Оскар"

Блискавична французька комедія, в якій є калейдоскоп божевільних ситуацій та непередаваних інтонацій. Сюжет витканий із космічних непорозумінь, які, як сніговим комом, множаться, як тільки відкривається завіса, та не припиняються до самого фіналу, заряджаючи глядачів бешкетним гумором.

Коли: 19 листопада, 18:30.

Де: Театр Музкомедії (вул. Пантелеймонівська, 3).

Скільки коштує: від 40 гривень.

спектакль Оскар в Одессе

Фото - Facebook

  • Маски - "Є місто, яке я бачу уві сні"

Стендап-мюзикл від театру "Маски", в якому головні ролі зіграють Георгій Делієв, Борис Барський, Наталя Бузько, Ірина Гусак та інші. "Є місто, яке я бачу уві сні" - це історія, яка приснилася одному одеситу на борту літака. І вона сповнена легкістю, шармом жартів, відвертістю, різними фарбами та відтінками настрою, а також справжнім одеським колоритом.

Коли: 19 листопада, 19:00.

Де: Будинок клоунів (вул. Ольгіївська, 23).

Скільки коштує: від 180 гривень.

спектакль Есть город, который я вижу во сне в Одессе

Фото - Facebook

  • Чорний Квадрат - "Дві смужки або подвійна суцільна любові"

Комедійна вистава від відомого столичного театру "Чорний Квадрат" про відносини між чоловіками та жінками, а також про їх результат - вагітність. Для когось це - щастя та символ пов'язаних життів, для інших - перекреслення всього. Саме про таких людей ця постановка, в якій є місце і для відвертості, і для еротизму, і для життєвого гумору.

Коли: 20 листопада, 19:00.

Де: Український театр (вул. Пастера, 15).

Скільки коштує: від 180 гривень.

спектакль Черный квадрат. Две полоски или двойная сплошная любви в Одессе

Фото - Facebook

  • "Очікування". Програма з творів Таривердієва

Камерний концерт, на якому прозвучить наживо музика Мікаеля Таривердієва, яку, незалежно від жанру, можна вгадати вже за першими тактами. Любов до поезії композитор проніс через усе своє життя, тому не випадковим є його звернення до камерного вокального жанру. У його творчості особливе місце займають вокальні цикли на вірші середньовічних японських поетів, Шекспіра, В. Маяковського, С. Кірсанова, Б. Ахмадуліної, Л. Мартинова та інших.

Коли: 20 листопада, 18:30.

Де: Одеський театр Опери та Балету (пров. Чайковського, 1).

Скільки коштує: від 40 гривень.

Очікування. Програма з творів М.Таривердієва Одеса >> Купити квитки на 20  листопада 2020, 18:30 | Концерт.юа

Фото - Facebook

Раніше ми розповідали, які фільми варто подивитися в українських кінотеатрах з 12-го листопада. Серед них - "Кримінальні боси", "Джокер" та "Поїзд "Київ-Війна".

Вийти в ефір
04.12