Останні новини

"Люди не можуть оговтатися від карантину вихідного дня" - на "7 кілометрі" перекрили дорогу. Оперштаб Odesa Live

Поблизу "7-го кілометру", 17 листопада, невдоволені підприємці мітингують проти "карантину вихідного дня. Люди повністю перекрили проїжджу частину, щоб у такий спосіб висловити свою позицію.

Про це повідомляє Odesa Live.

Представники малого та середнього бізнесу зайняли тротуар та не пропускають автотранспорт. 

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/syK8LqyxeG0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Журналісти Odesa Live прибули на місце події, щоб особисто дізнатися, що наразі відбувається. 

<iframe width="640" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/k1aaJFEyOys" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

На "7-му кілометрі" розпочався справжній бунт. Підприємці скандують промови поки на фоні сигналять водії. Люди невдоволені тим, що ні всеукраїнська, ні місцева влада за них не заступається. 

"Ми вийшли на акцію протеста, щоб довести нашим політикам, що не будуть вони без згоди народу приймати подібні закони. Ми не збираємося хворіти, а якщо що - то хоча-б будуть гроші на лікування", - заявила учасниця мітингу.

Нагадаємо:

Вийти в ефір
01.12