Останні новини

"Ледь вистачає на зарплати": бюджет Саратського району недоотримав майже 28 мільйонів гривень

На Одещині цьогоріч невиконання бюджету Саратського району складає майже 28 мільйонів гривень. Такі дані озвучила начальник фінансового управління Саратської райдержадміністрації Оксана Лускало на сесії Саратської районної ради.

Про таке повідомив Топор.

За її словами, прибуткову частину бюджету Саратського району виконують за рахунок податкових вступів із заробітних плат бюджетників і працюючих підприємців, у той час, як податок з доходів на земельні паї не надходить.

"У нас величезні зобов'язання по захищених статтях. З врахуванням вступів, які йдуть лише від бюджетної сфери і суб'єктів підприємницької діяльності, на паї практично не надходять засоби по НДФЛ, сьогодні фізично немає засобів. Поки ми збираємо засоби, щоб розрахуватися з людьми по заробітних платах", — підкреслила вона.

Оксана Лускало заявила, що заборгованість бюджету Саратського району перед сільськими радами по захищених статтях складає порядка 6 мільйонів гривень. Але в Саратській РДА сподіваються, що до кінця року виконають всі зобов'язання перед населенням по захищених статтях.

Нагадаємо, станом на ранок 16 листопада в Одеській області лабораторно підтвердили 633 випадки коронавірусу. Тепер загальна кількість хворих у нашому регіоні збільшилась до 33 415.

Вийти в ефір
25.11