Останні новини

Комп'ютер хабарі не бере: в Україні мають намір запровадити 94 проєкти цифрової трансформації в різних сферах

Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях - від загальнонаціонального до місцевого.

Протягом трьох років в Україні мають намір запровадити 94 проєкти цифрової трансформації в різних сферах. Перелік буде реалізовано протягом найближчих років.

Про це повідомляє Odesa Live з посиланням на пресслужбу ОП.

Читайте також: В Одесі затримали інспектора податкової під час отримання хабараКомп'ютер хабарі не бере 1.jpg

Фото: Хмарочос 

"Ми - перша країна у світі з цифровими паспортами й четверта в Європі з цифровим водійським посвідченням. Цифровізація - це пряма і найкраща боротьба з корупцією. Комп'ютер хабарі не бере. Диджиталізація - це боротьба з корупцією, зменшення спілкування громадян з чиновниками, спрощення процедур, і за нею - майбутнє", - зазначив Володимир Зеленський.

Запуск 94 проєктів цифрової трансформації у сферах освіти, охорони здоров'я, юстиції, економіки й торгівлі, енергетики, інфраструктури тощо. Перелік проєктів буде реалізовано протягом трьох років.

"Уперше в історії України держава переходить на системний проєктний підхід. Така потужна структура допоможе трансформувати Україну на всіх рівнях - від загальнонаціонального до місцевого. І дозволить вже через кілька років увійти в топ-20 цифрових держав світу", - зазначив він.Комп'ютер хабарі не бере.jpg

Фото: Хмарочос 

Нагадаємо:

Головні новини міста коротко та зручно читайте в Telegram Odesa Live. Бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. А ще ми жартуємо та танцюємо в Tik Tok