Останні новини

"Команда опонента робить усе, аби зірвати вибори": кандидат у мери Одеси Микола Скорик в ефірі Odesa Live

В Одесі триває голосування за майбутнього міського голову, але не без перешкод. До поліції надійшло повідомлення, що будівля ТВК на Косівський замінована.

Про таке в ефірі телеканалу Odesa Live повідомив журналіст Дмитро Богомолов. 

За його словами там, окрім "замінування" нібито почалася ще й пожежа, однак частину людей з будівлі евакуювали, решту - серед яких лише працівники ТВК, лишили усередині. Наразі там перебувають правоохоронці, рятувальники і пожежники, а юристів і народних депутатів не пускають. Ба більше - у приміщенні ще досі знаходиться сотня невідомих молодиків спортивної статури, які не належать до жодної з вищезгаданих служб.

За словами кандидата на посаду мера Одеси від "Опозиційної платформи - За життя" Миколи Скорика скандальна ситуація в ТВК це не більше, аніж фейк, який пов'язаний зі зривом виборів.

"Труханов робить все для того, щоб зірвати ці вибори. Те, що зараз відбувається - це абсолютно незаконні речі", - розповів Микола Скорик.

Як народний депутат він має намір звернутися до всіх правоохоронних органів щоби зупинити незаконні дії.

"Команда мого опонента розуміє, що вона програє і вона кинулася на повну і усі ці виконавці відповідатимуть. Це прикро", - додав він.

Нагадаємо:

  • В Одесі 15 листопада офіційно розпочалися вибори міського голови. Мешканці міста обирають майбутнього мера з двох кандидатів - Миколи Скорика та Геннадія Труханова. Попередні вибори міського голови відбувалися у 2015 році. Протягом дня Odesa Live буде стежити за тим, як в місті проходять вибори.
  • В Одесі, 15 листопада, через секретаря однієї з виборчих комісій Приморського району голосування почалося не о 08:00, а з запізненням. Це сталося через неналежне виконування обов'язків, тому правоохоронці відкрили кримінальне впровадження.


Вийти в ефір
26.11