Останні новини

"Капсула часу": одесити створили послання в 2050 рік

В Одесі 10 листопада в дитячій міській поліклініці №6 відбулася акція з назвою "Капсула часу" - занурення в землю послання до нащадків в 2050 рік. Участь у ній взяли усі охочі, які записали коротке відеозвернення і відправили його на сторінку поліклініки №6 у Facebook.

Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міськради

Приєдналися до закладки "Капсули часу" як відомі одесити, так і містяни, жителі Київського району, співробітники поліклініки. Капсула занурена в спеціальне відділення біля входу у будівлю ДГП №6 по вулиці Академіка Глушка. Відкрити її необхідно через тридцять років, тобто у 2050 році.

"За декілька місяців зібралося декілька десятків відеороликів, які були поміщені на цифровий носій. Також інформація була продубльована в паперовому варіанті на випадок появи в майбутньому нових інформаційних технологій, які зроблять скрутним прочитання флеш-карти. Капсула часу - це можливість для кожного одесита залишити слід в історії, поділитися своїми мріями і планами, передати напуття майбутнім поколінням", - відмітив директор дитячої поліклініки №6 Сергій Горищак.

капсула.jpg

капсула3.jpg

капсула2.jpgФото: ОМР

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) призупинив фінансування ремонту ділянки автодороги Одеса - Київ (М- 05, 87-128-й кілометри). Там пояснили, що кредит на вказані дорожні роботи був виділений минулого року, а у відповідному міжнародному тендері, проведеному під наглядом тієї ж фінустанови, перемогла турецька компанія Onur Taahhut з групи Onur (загальна сума підписаного контракту перевищила 65 мільйонів євро). Проте після тендеру ЄБРР спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) провів власне розслідування і запідозрив тендерні махінації. 

Вийти в ефір
04.12