ЯВКА ТА ПОРУШЕННЯ
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
ЯВКА СТАНОМ НА 16:00
27 %
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
ПОРУШЕННЯ В ОДЕСІ СТАНОМ НА 17:00
185

Останні новини

Інтерактивна вистава, скульптури 18+ та вечірка у ритмах реггі: де тусонути на тижні в Одесі

Стартував новий тиждень і в сонячній Одесі є куди піти, щоби розважитись і дізнатись нове. Так, на цьому тижні, як зазвичай, для вас працюють найяскравіші локації, театри пропонують яскраві вистави, а вечірки дивують тематикою.

Пропонуємо дізнатись, де тусонути в Одесі 14 – 20 вересня.

  • Виставка Ірини Потапенко "Всі дороги ведуть до моря"

Майстриня акварелі Ірина Потапенко пропонує свої замальовки з яскравих подорожей. На виставці можна буде побачити цілі історії про таємничу Венецію, з її каналами, мостами, ангелами і карнавалом, про неймовірну природу Грузії із синіми небесами Тбілісі й набережними Батумі. Також художниця змалювала красу Одеси у досить незвичному, "ламповому" світлі. Експозицію Ірина присвятила відновленню подорожей після тотального карантину.

"Як живеться в новому світі, де стало так складно подорожувати? Де стіни - вивчені, маршрути - виходжу, де в обмеженнях пересування можна знайти свободу для уяви? Де білий аркуш шорсткою акварельного паперу - це цілий світ, вже містить в собі всі образи. Треба лише почути, хто хоче з'явитися сьогодні: таємничий дух венеціанської гондоли, солоний вітер на крилах гучної зграї чайок, замріяний ангел, перераховуються сніжинки?" - написали в запрошенні.

Коли: 14 - 20 вересня

Де: Музей особистих колекцій ім. Блещунова, вул. Польська, 19.

Фото - Facebook.

  • "Кайдашi" Івана Нечуя-Левицького

Цьогоріч весь медіапростір буквально збурив серіал "Спіймати Кайдаша" Наталії Ворожбит. Ще б пак, історія з української класики заграла новими, яскравими фарбами, та ще й виявилась на диво актуальною. Так само новими відтінками забринить історія родини Кайдашів у новій виставі Одеського музично-драматичного театру. Психологія українців, побут, звичаї й традиції і дивні конфлікти, які до сих пір виникають нізвідки – і можуть однаково смішити й печалити.

Нові Кайдаші в Українському театрі.

Коли: 15 вересня, 19:00

Де: Український театр, Пастера, 15

Скільки коштує: від 40 до 200 грн.