Останні новини

"Фантастичні тварини 3" без Джонні Деппа: головного лиходія може зіграти данський “Ганнібал”

У франшизі “Фантастичні тварини” зіграти роль головного лиходія Ґелерта Ґріндельвальда може данський 54-річний актор Мадс Міккельсон. Це сталося, коли Warner Bros. попросили Джоні Деппа “піти у відставку”.

Про це повідомляє Daily Mail.

20cdafb1-c617-4f0d-9b2c-0365b6367f47.jpg

Фото з вільних джерел

Інформація ще не підтверджується офіційними джерелами. Наразі Мадс Міккельсон закінчив зйомки у кінострічці “Ще по одній”, а сам фільм вже вийшов цього року. Зйомки “Фантастичних тварин” Warner Bros. довелося відкласти через пандемію коронавірусу, а дата виходу призначена на літо 2022 року.

Джонні Депп встиг знятися тільки в одній сцені ще в вересні, після чого його попросили “піти у відставку”. Однак за контрактом він отримає 10 мільйонів доларів, які йому повинні були заплатити за увесь фільм. 

Зазначимо, прихильники Джонні Деппа збирають підписи під петицією, вимагаючи повернути актора у кінострічку. Раніше він програв суд британському таблоїду The Sun, яке звинуватило його у домашньому насильстві проти колишньої дружини Ембер Херд. 

"Сталося це через абсолютно несправедливий вирок по його справі з таблоїдом The Sun. Ми хочемо його повернути! Warner Bros повинні прислухатися до публіки, інакше ми бойкотуємо фільм!!!" - зазначили у петиції.

Однак, за інформацією Daily Mail, в інтернет ще давно "злили" їх розмову, де жінка зізналась, що била актора. Попри це Джонні Депп програв суд, а петиції збирають, бо звичайні користувачі підтримують чоловіка у цій ситуації. Зазначимо, що свідком у The Sun була його колишня дружина. 

Приклади фраз Ембер Херд, що потрапили в інтернет:

  • Якщо я жбурляла горщиками та сковорідками, то це не означає, що ти не можеш прийти й постукати в мої двері”.
  • Пробач, що вдарила тебе по обличчю не так, як треба. Але я не била тебе, я лише вдарила. Дитинка, тебе ще не били. Не знаю, яким був рух моєї руки, але ти ж в порядку”.
  • Я не можу обіцяти, що більше не буду застосовувати силу. Боже, іноді я так злюся, що втрачаю контроль”.

За словами Джонні Деппа вона навіть відрубала йому кінчик пальця.

"Перша пляшка пройшла повз моєї голови, але потім вона кинула велику скляну з пляшкою горілки, яка впала на стільницю, на якій знаходилася моя рука. Вона розбилася і, в кінцевому підсумку, відрубала мені кінчик пальця", - признався він.

Фото з вільних джерел

Нагадаємо:

Вийти в ефір
04.12