Останні новини

"Дуже видно, як люди купують дешеві речі": Андрій Пальчевський в ефірі Odesa Live

До студії Odesa Live завітали представники політичної партії "Перемога Пальчевського". Наша ведуча Вікторія Ортіс поспілкувалася з лідером партії - Андрієм Пальчевським.

Про це йшлося в ефірі телеканалу Odesa Live.

Політик порівняв власні враження від Одеси, яку він бачив ще у дитинстві, і яка є зараз.

"При усій любові, Одеса виглядає погано. "Привоз" буде заїждженим ще 50 років, сто, двісті. І поки буде Одеса, вона без "Привозу", як Київ без Подолу. Коли я ще хлопчиком був на цьому ринку, мені здається, тоді він виглядав краще. Дуже видно, як люди купують дешеві речі, є дуже багато секонд-хендів. І це говорить про бідність. Тому у одній з наших програм ми вимагатимемо особливих грошових дотацій нужденним, як це відбувається у всьому світі", - сказав Андрій Пальчевський.

Також лідер партії розповів і про діяльність в Одесі.

"Ми в Одесі відчуваємо себе впевнено, особливо на фоні управлінського вакуума, тому що ми всі заслужені, окрім мене. Серед нас є заслужений лікар, заслужений юрист, заслужений будівельник. Ми намагалися не просто залучити нові обличчя, які так "успішно" показали себе, ми хотіли знайти людей, які уже щось зробили, змогли і зможуть набагато більше, якщо їм розв'язати руки і язики", - сказав Пальчевський.

Більше дивіться у відео.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/hopWWZotiFg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір