Останні новини

"Довіряй ділам" під час виборів зловживала адмінресурсами - ОПОРА

В Одеській області спостерігачі ОПОРИ зафіксували найбільш поширеними порушення правил здійснення передвиборчої агітації. Переважно це була друкована агітаційна продукція без належного маркування та в заборонених законом місцях.

Про це повідомляє ОПОРА.

За весь період спостереження вони зафіксували 80 таких порушень. 

Також, Одеська область є однією з лідерок по кількості зафіксованих випадків зловживання адміністративними ресурсами. Велика частина з них пов'язана  із Одеським міським головою та кандидатом на цю ж посаду від партії "Довіряй ділам" Геннадієм Трухановим та кандидатами в депутати. 

"Слід зауважити, що адміністративний ресурс є атавізмом і не лише не сприяє перемозі кандидата, а тільки шкодить іміджу політиків. Наприклад, ті міські голови в Одеській області, які підписали Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів, розроблений Громадянською мережею ОПОРА, впевнено перемогли, при цьому вони пішли у відпустку на період виборчої кампанії", - зазначив Анатолій Бойко.

Також спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки зловживань на користь кандидатів від Української морської партії Сергія Ківалова та місцевої організації партії "Слуга народу".

Нагадаємо, громадське об'єднання “ОПОРА” підбило підсумки спостережень за ходом голосування під час другого туру виборів мера Одеси. Головний висновок - зафіксовані порушення співмірні з порушеннями, які фіксували спостерігачі під час організації голосування 25 жовтня.


Вийти в ефір
25.11