Останні новини

"До кінця тижня в усіх будинках Одеси буде тепло": директорка КП "Теплопостачання Одеси" Анна Позднякова в ефірі Odesa Live

З 26 жовтня в Одесі стартував опалювальний сезон. Першочергово тепло подали у медзаклади, дитячі садки та школи, що загалом складає 70% від загальної кількості підключень у місті. А повністю завершити процес підключення до опалення усіх будинків планують до кінця тижня. 

Про таке в ефірі Odesa Live повідомила директорка КП "Теплопостачання Одеси" Анна Позднякова. 

Вона розповіла, що технологічний процес підключення складний і триває у кілька етапів. Для повного запуску системи центрального опалення у місті необхідно близько двох тижнів від дати початку старту сезону. На першій стадії підприємство проводить підготовку води з додаванням необхідних сумішей. Далі - система закачує воду, а на третій стадії "Одесагаз" подає блакитне паливо у котельні. Їх вмикають за заздалегідь узгодженим графіком та після повідомлення газовиків, що тиск палива досягнув необхідних параметрів. 

Нині, за словами Анни Позднякової, на балансі підприємства "Теплопостачання Одеси" 146 котелень.

"При запуску опалення за аналогічний період торік кількість аварійних ситуацій була в три рази вищою, аніж цьогоріч. Це говорить про те, що ті регламентні роботи, які ми провели в міжопалювальний період принесли результат. Звичайно є, але ми їх вирішуємо. Це займає від кількох годин до доби", - розповіла Анна Позднякова. 

Детальніше про підключення до опалення, реструктуризацію боргів підприємства та про те, хто з одеситів не сплачує борги за комірне, дивіться у відео.

Нагадаємо, в найближчі місяці варто очікувати підвищення ціни на газ. В Україні стрімке зростання цін можуть стримати значні запаси газу в сховищах. У НАК зазначають, що зростання цін на газ пов'язане з початком опалювального сезону. У листопаді-грудні варто очікувати подальшого подорожчання.

Вийти в ефір
04.12